Jihlavský ježek 2014

Oddíl moderní gymnastiky SK Jihlava

 

Informace k organizaci závodu Jihlavský ježek 9.11.2014

 

Vážení přátelé, z důvodu velkého počtu přihlášených závodnic, prosím důkladně čtěte pokyny!!!!

 

Místo konání –                       Sportovní hala SK Jihlava, Okružní 2, Jihlava 58601

 

Startovné –                            800 Kč za společnou skladbu

300 Kč za dvojici či trojici

 

 

Zápisy –                                  zasílejte na adresu Aneta Hercigová, Mrštíkova 8. Jihlava                                                  58601 do 3.11.2014 v 8 kopíích!!!!

 

V závodní hale budou dvě rozcvičovací plochy, které budou určeny pro jednotlivé kategorie. Organizátoři budou při rozcvičení dohlížet, aby se na plochách nepohyboval nikdo jiný kromě závodnic. Prosím poučte vaše doprovody o této skutečnosti. Nerady bychom kdyby došlo ke zbytečným úrazům !!!

 

Z časových důvodů, společné skladby Linie B předvedou pouze 1 provedení !!!

 

Sled závodu společných skladeb

 

  1. kategorie – roč. 2007 a ml. – bez náčiní 15 skladeb
  2. kategorie – roč. 2006 a ml. – bez náčiní 7 skladeb
  3. kategorie – roč. 2005 a ml. – bez náčiní 3 skladby

 

 

  1. kategorie – roč, 2005 a ml. – bez náčiní   5 skladeb
  2. kategorie – Naděje mladší – roč. 2004 15 skladeb
  3. kategorie – Naděje starší – roč. 2002,2003 7 skladeb
  4. kategorie – Juniorky – roč. 1999 – 2001 9 skladeb

 

Rozcvičení

 

Modrý rozcvičovací koberec bude pro kategorie – Juniorky, Naděje mladší

 

Červená rozcvičovací koberec bude pro kategorie  – Linie B, Naděje nejmladší a naděje starší.

 

Z časových důvodů bude mít každý oddíl rozcvičení na závodní ploše pouze 5 minut. Nebude možné časy měnit ani posouvat.Děkujeme za pochopení !!!

 

8:00 – 8:05                   SK Jihlava

8:05 – 8:10                   TJ Sokol Bedřichov

8:10 – 8:15                   SK Vysočina Jihlava

8:15 – 8:20                   SK Baver Třebíč

8:20 – 8:20                   TJ Žďár nad Sázavou

8:25 – 8:30                   TJ Spartak Velká Bíteš

8:30 – 8:35                   ASPV Brno

8:35 – 8:40                   Tart Brno

8:45 – 8:50                   Provo Brno

8:50 – 8:55                   SKP Brno

8:55 – 9:00                   SK Mantila Brno

9:00 – 9:05                   Trasko Vyškov

9:05 – 9:10                   TJ Spartak Přerov

9:10 – 9:15                   Motorlet Praha

9:15 – 9:20                   TJ ZŠ Hostivař Praha

9:20 – 9:25                   Juventa Bratislava

9:25 – 9:30                   Danubia Bratislava

9:30 – 9:35                   Rapid Bratislava

9:35 – 9:40                   Sokol Bratislava

9:40 – 9:45                   SSK Vítkovice

 

9:45                              Slavnostní nástup a zahájení závodu

 

10:00 – 12:15               Závod kategorie Juniorky a Linie B (juniorky 2x                                 provedení, Linie B 1x provedení )

 

12:15 – 12:25                Pauza

12:25 – 15:25                Závod kategorií Naděje nejmladší, Naděje mladší a                                       naděje starší .( všechny 2x provedení)

15:30                             Vyhlášení výsledku společných skladeb

 

 

Sled závodu dvojic a trojic

 

Kat. MIMI 1 –                        2

Kat. BABY –                         2

Kat. B –                                  9

Kat. C –                                  7

Kat. D –                                  6

Kat. E –                                  5

Kat. LADY –                         2

 

Rozcvičení –

 

V případě většího počtu odhlášených skladeb z dopolední závodu, bude časový rozpis posunut, prosím počítejte s tím !!!!

 

16:15 – 16:20               SK Jihlava

16:20 – 16:25               ASPV Brno

16:25 – 16:30               Provo Brno

16:30 – 16:35               Danubia Bratislava

16:35 – 16:40               Juventa Bratislava

16:45 – 16:50               Sokol Bratislava

16:50 – 16:55               Rapid Bratislava

16:55 – 17:00               Sokol Hodkovičky

17:00 – 17:05               Motorlet Praha

17:05 – 17:10               TJ Sokol Velký Týnec

 

 

17: 10                           Slavnostní nástup a zahájení závodu

17:20 – 18:40               Závod všech kategorií

18:50 –                          Vyhlášení výsledků